Sıtkıcan Özköslü


Sıtkıcan Özköslü, inşaat, enerji, telekomünikasyon ve imalat gibi çeşitli sektörlerde finansal operasyonları yönetme konusunda kendisini kanıtlanmış bir başarı geçmişine sahiptir.

Finans yönetimi, bütçeleme, stratejik planlama, takım liderliği, finansal analiz ve risk yönetimi konusunda derin bir anlayışa sahiptir. Ayrıca Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Önceki rolünde Aydem Holding’de, Türkiye’nin en büyük borç yeniden yapılandırmasını başarıyla yönetmiş olup,  Eurobond ihracasinda başarılı bir şekilde ihraç edilmesinde önemli bir rol oynadı. Enerjisa’da çalışırken Türkiye’nin en büyük perakende ve dağıtım şirketinin başarılı bir şekilde özelleştirilmesine de katkıda bulunmuştur.

Evli ve 1 çocuğu bulunmaktadır.

 

  Milpa bugüne kadar elde edilen başarılarda yatırımcısına duyduğu sorumlu yaklaşım anlayışıyla, değerleri doğrultusunda faaliyetlerine devam eden Milpa, geçmişinden aldığı güç, güvenilir marka imajı ve yenilikçi bakış açısıyla daha uzun yıllar farklı faaliyet alanlarında varlık göstermeyi hedeflemektedir.

  Adres
  Telefon

  0(212) 286 30 52

  Email

  info@milpa.com.tr