Caner Bingöl


Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunu olan Caner Bingöl, aynı fakültenin Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nde çift lisans eğitimini tamamladı. Mezuniyetten sonra Ensar İnşaat, Mimarlık, Planlama, Gayrimenkul ve Danışmanlık Ltd. Şti.’ni kurdu. Gayrimenkul sektöründe bugüne dek 310 bin metrekare ticari gayrimenkul, 600 bin metrekare konut ve 8 milyon metrekare arazi geliştirme projesi yöneten Bingöl, Türkiye genelinde birçok büyükşehirde planlama çalışmaları da yürüttü.

Ayrıca GYODER ile KONUTDER üyesi markalı konut üreticileriyle çeşitli alanlarda karma projeler geliştirdi, kamu kurumlarına yatırım projeleri için danışmanlık desteği verdi.

Caner Bingöl, Re-Pie Portföy Yönetim A.Ş’nin toplam 46 milyar TL büyüklüğü aşkın tüm girişim sermayesi ve gayrimenkul yatırım fonlarında yatırım komitesinde görev almaktadır.

  Milpa bugüne kadar elde edilen başarılarda yatırımcısına duyduğu sorumlu yaklaşım anlayışıyla, değerleri doğrultusunda faaliyetlerine devam eden Milpa, geçmişinden aldığı güç, güvenilir marka imajı ve yenilikçi bakış açısıyla daha uzun yıllar farklı faaliyet alanlarında varlık göstermeyi hedeflemektedir.

  Adres
  Telefon

  0(212) 286 30 52

  Email

  info@milpa.com.tr