Çağakan Küçük


Kariyerine Endeks Türev Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Kurumsal Finansman Analisti olarak başlayan Çağakan Yiğit Küçük, sırasıyla Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Kurumsal Finansman Uzmanı, Burgan Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Kurumsal Finans Müdür Yardımcısı ve en son Rixos Hotels’de Strateji ve Kurumsal Finans Müdürü olarak görev almıştır.

Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş.’de Girişim Sermayesi Yatırımları Direktörü olarak görev alan Çağakan Yiğit Küçük, Şirket Birleşme ve Satın Almaları, Halka Arz, Proje Finansmanı ve Borçlanma Aracı İhraçları konularında tecrübelere sahiptir.

Çağakan Yiğit Küçük, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Binghamton University İşletme Bölümlerinden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde Ekonomi ve Finans Yüksek Lisansı yapmıştır.

  Milpa bugüne kadar elde edilen başarılarda yatırımcısına duyduğu sorumlu yaklaşım anlayışıyla, değerleri doğrultusunda faaliyetlerine devam eden Milpa, geçmişinden aldığı güç, güvenilir marka imajı ve yenilikçi bakış açısıyla daha uzun yıllar farklı faaliyet alanlarında varlık göstermeyi hedeflemektedir.

  Adres
  Telefon

  0(212) 286 30 52

  Email

  info@milpa.com.tr