Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin
Değer Üretmek

Yenilikçi Çözümlerle
Rekabet Avantajı

Kurumsal Dayanıklılık

FAALİYET ALANLARIMIZ
GAYRİMENKUL
01

Gayrimenkul sektöründe, yenilikçi ve sürdürülebilir projeler geliştirmeyi amaçlıyoruz. Kaliteli yaşam alanları sunarak, müşterilerimizin konfor ve güvenliğini ön planda tutuyoruz.

ENERJİ
02

Yer altı ve yer üstü kaynaklarıının değerlendirillmesi ve işlenmesi konularında hizmet sunarak ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

TEKNOLOJİ
03

Geleceği şekillendirmek ve günümüzü ölçülendirebilmek için teknoloji alanında faaliyetlerimiz ve güçlü iş birliklerimiz için çalışıyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
04

İnsan odaklı sürdürülebilir bir gezegen ve kanynakların doğru yönetimi için yatırımlarımız ve çalışmalarımız durmaksızın devam etmektedir.

MEDYA
05

Medya alanında, toplumun bilgiye erişimini sağlamak ve farklı perspektifler sunmak amacıyla hareket ediyoruz. 

SAĞLIK
06

Sağlık sektöründe, insan odaklı hizmet anlayışımızla, bireylerin sağlığını ve yaşam kalitesini artırmayı hedefliyoruz. 

GELECEK İÇİN DEĞER KATIYORUZ

1980
KURULUŞ YILI

Milpa 1980 yılında kurulmuş olup 1994 yılından bu yana da halka açık bir şirkettir.

VİZYON

Milpa olarak vizyonumuz, yenilikçi ve sürdürülebilir iş modelleriyle sektörde lider bir konumda yer almak ve Türkiye'nin en güvenilir ticari ve sınai ürünler pazarlama şirketi olmaktır.

MİSYON

Milpa olarak misyonumuz, müşterilerimize yüksek kaliteli ticari ve sınai ürünler sunarak, onların beklentilerini aşmak ve sektörde fark yaratmaktır.

DEĞERLER

Ürün ve hizmetlerimizde en yüksek kalite standartlarını benimser, mükemmeliyetçi bir yaklaşım sergileriz.

YATIRIMCI İLİŞKİLERİ
BİRLİKTE BAŞARIRIZ

Milpa bugüne kadar elde edilen başarılarda yatırımcısına duyduğu sorumlu yaklaşım anlayışıyla, değerleri doğrultusunda faaliyetlerine devam eden Milpa, geçmişinden aldığı güç, güvenilir marka imajı ve yenilikçi bakış açısıyla daha uzun yıllar farklı faaliyet alanlarında varlık göstermeyi hedeflemektedir.